Семінар «Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід»

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -


Мета семінару - продемонструвати вітчизняний та зарубіжний досвід вирощування енергетичних культур та економічну ефективність використання біомаси енергетичних плантацій для сталого виробництва енергії в Україні.Фото - плантація енергетичної верби, джерело: volynnews.com

Семінар «Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід» в рамках проекту FORBIO пройде 21 лютого, 2018 р. у Києві в Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15)

 
Цільова аудиторія: аграрні компанії, фермери, муніципалітети, комерційні компанії, державні установи.

Організатори: Біоенергетична асоціація України, НТЦ «Біомаса», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Аграрні компанії та фермери, що шукають можливостей для розвитку і виходу на нові ринки вже мали нагоду прийняти участь в Інформаційному дні "Вирощування біоенергетичної сировини – додатковий дохід для аграріїв", який проходив 12 грудня у Києві в рамках проекту FORBIO. Учасники дізнались про можливості використання малопродуктивних та покинутих земель регіонів для вирощування енергетичних культур і сталого постачання біомаси з плантацій у місцеві біопаливні котельні, забезпечуючи виробництво більш дешевої теплової енергії.

21 лютого 2018 року для аграріїв і всіх зацікавлених пройде семінар. Буде представлено закордонний досвід вирощування енергетичних культур у таких країнах, як Німеччина, Італія, Польща. Відвідувачі семінару почують практичні поради щодо вирощування енергетичних культур в Україні. Стале використання такого виду агробіомаси як енергетичні культури для виробництва енергії може дати поштовх для розвитку місцевої економіки та підвищити добробут аграріїв і сільського населення.ПРОГРАМА та РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням:
http://uabio.org/events/events/3470-forbio-seminar-kiev-2018

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів