В Енергодарі виробляють фотоелектричні модулі

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -


У Запорізькій області з березня 2018 року на базі компанії «Енхол» працює завод, який виробляє сонячні модулі. Загальна  потужність технологічної лінії складає 15 МВт у рік.

Темпи введення сонячних станцій та попит на фотоелектричні панели в Україні зростають. У Держенергоефективності повідомили, що за 3 місяці 2018 р. встановлено 100 МВт, а це складає майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.

Якщо на початку 2015 р тільки 40 приватних домогосподарств встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець I кварталу 2018 р. вже 3553 сім’ї перейшли на «сонячну електроенергію».

З відкриттям українського заводу ринок використання сонячних панелей відкритий не тільки іноземним, але і вітчизняним інвесторам та виробникам.

Виробники сонячних модулей з Енергодару обіцяють високу надійність панелей ES60P-260W, низький рівень деградації та стійкість до вітрових і снігових навантажень. Висока ефективність обумовлено ​​використанням елементів з максимальним рівнем ефективності.

На ПП «Енхол» гарантують збереження ефективності:
- не менше 90% через 12 років
- не менше 80% через 25 років.

Крім того, можна скористатися 10-відсотковою надбавкою до «зеленого тарифу» завдяки 40-процентному питомому показнику рівня використання обладнання українського виробництва.

Завдяки використанню сучасного обладнання спеціалісти очікують підвищення експлуатаційних характеристик в умовах низького рівня освітлення: світанок, сутінки, дощові дні. Також знижено втрати потужності при наявності бруду і пилу завдяки наявності антиблікового і антігрязевого покриття. Панелі мають стійкість до жорстких атмосферних умов: аміаку і сольового туману.

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів