Всесвітній день вітру

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

 

Вітроенергетична промисловість забезпечує 260 тисяч висококваліфікованих робочих місць у Європі. В світі  цей показник становить 1,15 млн. осіб. Вітрова генерація з нішевого сектора перетворилась в успішну глобальну галузь.

15 червня - Всесвітній День Вітру. У цей день люди всього світу можуть більше дізнатися про вітроенергетику і продемонструвати їй свою підтримку. У цей день компанії демонструють свої вітроенергетичні технології і свій внесок в розвиток місцевої економіки, в створення робочих місць.

Експерти профільних асоціацій звітують, що вітроенергетична промисловість приносить користь в усі регіони світу, в тому числі, в найменш економічно розвинені. Місцеве населення отримує вигоду від спільного володіння вітровими електростанціями. Вітроенергетичні станції сприяють розвитку місцевої економічної діяльності за рахунок податків, які надходять до місцевих бюджетів.

Після рекордного для галузі 2017 року у Європі встановлена ​​вітроенергетична потужність досягла 169 ГВт. У 2018 екологічно чиста вітрова енергія забезпечує 12% електроенергії в країнах Європи, в тому числі, 44% - в Данії і 22% - Німеччини.

Встановлена ​​потужність світової вітроенергетичної галузі становить 539 ГВт. Чотири штати США, Уругвай і штат Південна Австралія забезпечують сьогодні понад 30% електропостачання за рахунок енергії вітру.

Генеральний директор Wind Europe Джайлс Діксон: «Наземна вітроенергетика сьогодні є найдешевшою формою нової генерації електроенергії в більшості країн Європи. Тепер стає простіше і дешевше інтегрувати вітер в енергосистеми. В якості місцевого ресурсу вітер також означає набагато менше грошей, витрачених на імпорт викопного палива, і, звичайно ж, менша кількість викидів CO2 в атмосферу, а значить, і більш чистого повітря. Вітроенергетична промисловість Європи - це внесок в розмірі 36 млрд євро в ВВП ЄС і європейський експорт в розмірі 8 млрд євро. Вітер впливає і на місцеву економіку. Чи забезпечує він місцеві робочі місця та інвестиції, або вітрові електростанції платять податки до місцевих муніципалітети, енергія вітру позитивно впливає на місцеві громади Європи».

Глава правління УВЕА, віце-президент WWEA Андрій Конеченков: «Впровадження вітроенергетичних технологій дозволяє не тільки інвестувати в місцеву економіку, використовуючи екологічно чистий енергоресурс, а й уникнути військових конфліктів за імпортоване викопне паливо. Вітроенергетика - це шлях до мирного, стабільного, екологічно чистого майбутнього нашої планети».

 За матеріалами Wind Europe та УВЕА

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів