ЕСКО-контракти в дітсадках на Київщині

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Київ та Київська область – лідери серед регіонів за кількістю укладених ЕСКО-контрактів, наразі підписано 64 договори, інформує Держенергоефективності.


В Управлінні комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності 5 серпня 2018 р. повдомили, що у Сквирі, що на Київщині, укладено ще три ЕСКО-договори для впровадження енергоефективних заходів у дитячих садочках.

Ці проекти дозволять зменшити споживання газу у закладах у середньому на 30% і більше у рік.

За проектом у двох дошкільних закладах інвестори планують:

  •        модернізувати систему опалення;
  •        встановити ІТП із автоматичним погодним регулюванням;
  •        утеплити трубопроводи.

У третьому дитсадку передбачається встановити два твердопаливні котли по 100 кВт.

Суми ЕСКО-контрактів становлять від 800 тис. грн до майже 1,2 млн гривень. Термін дії договорів – від 5 до 11,5 років.

«Закликаю інвесторів розширювати географію своєї активності та допомагати підвищувати енергоефективність бюджетних закладів в усіх містах країни», - звернувся до ЕСКО-компаній голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

До уваги інвесторів – бази потенційних ЕСКО-об’єктів на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1

Довідково:

Енергосервіс – це комплекс технічних та організаційних енергозберігаючих (енергоефективних) та інших заходів, спрямованих на скорочення замовником енергосервісу споживання та/або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг порівняно із споживанням (витратами) за відсутності таких заходів.

Суть концепції енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії (скорочення витрат на споживання комунальних послуг та енергоносіїв), досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.


Джерело: Держенергоефективності

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів