ЄС вводить нові нормативи для питної води

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Європарламент збирається вводити нові правила. Мета - зробити доступною для всіх питну воду в ЄС - європейці мають пити більше з крана. Це не тільки заощадить гроші, але і зменшить кількість пластикових відходів.

Питну воду в ЄС будуть краще контролювати на вміст шкідливих речовин, щоб забезпечити її доступність для всіх громадян. Це мета проекту директиви, прийнятої Європейським парламентом.
Страсбурзькі депутати проголосували за більш суворі норми, а також висловилися за те, щоб держави-члени поліпшили доступ до безкоштовної води. Наприклад, забезпечити бювети / колодязі для питної води в громадах і громадських будівлях або безкоштовну водопровідну воду в ресторанах.

Якщо менше води буде розливатися в пластикову тару, європейські домогосподарства зможуть економити більше 600 мільйонів євро в рік, прогнозують Єврокомісії.

Також планують, що в ЄС, норма гранично допустимого свинцю у воді повинна бути скорочена наполовину. Буде знижений максимальний рівень шкідливих бактерій і речовин, які вважаються потенційно канцерогенними або гормональними, необхідно контролювати вміст мікропластіка.

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів