5 найкрутіших сонячних будівель на землі

Повернутися в розділ Відновлювана енергія
Поділитися з друзями -

За умов постійно зростаючих інвестицій в сонячну енергетику по всьому світу, між кращими світовими організаціями існує негласне змагання в створенні найпотужніших, найефективніших, та найвражаючих сонячних будівель на планеті. Це призвело до появи деяких незвичайних, аде дуже ефективних сонячних мегаструктур, спроможних виробляти до 1.000.000 кВт·год. енергії на рік. Архітектурні шедеври, що поклоняються сонцю, можна знайти по всьому світу, від Сполучених Штатів до Японії або навіть Індії. Top Frog Energy представили інфографіку, яка досліджує деякі з найбільш вражаючих сонячних будівель з усього світу,  та наскільки вони ефективно використовують технології поновлюваних джерел енергії.

Сайт inhabitat.com опублікував інфографіку з найвідоміших "сонячних" обєктів.

  


 

5 найцікавіших сонячних будівель на землі

 При всіх розмовах про те, яким чином спасти матінку землю, деякі найяскравіші світові організації вже зробили реальні кроки на шляху до змін. Один з таких шляхів – створення інфраструктури, яка використовує енергію сонця. Сонячна енергія – один з найкращих поновлюваних видів енергії, яку ми можемо використовувати та можливо виправити негативний вплив, від якого страждає наша планета. Знайомтесь з 5 найкрутішими в світі  сонячними будівлями.    

 

 Sanyo’s Solar Ark

Японія

Цю вражаючу будівлю можна знайти в Гіфу, Японія. Потужна спроможніть будівлі – виробництво близько 500 000 кВт енергії на рік завдяки 5046 сонячним панелям .  Матеріали зроблені з відпрацьованих монокристалічних модулів, які планувалось відправити на свалку. Саньо повторно використали матеріали, щоб побудувати таку дивовижну споруду. Будівля була створена на честь святкування 50-річного ювілею компанії. Тепер це музей сонячних технологій.     

 

Solar Powered Office Complex

Китай

 

Китай робить реальні зусилля, щоб стати зеленим. Цей офісний комплекс, що праює на сонячній енергії, знаходиться в Дежу, провінція Шангдонг північно-західного Китаю. Споруда вважається найбільшою офісною будівлею, що використовує сонячну енергію, офісні площі складають 75000м2. В приміщенні розташовані науково-дослідницькі установи, виставкові центри, готель, та дуже багато офісів.

 

EnviroMission’s Solar Towers

США

 Навіть якщо відомо, що електрика в Арізоні (США) дешева, австралійська компанія EnviroMission сподівається створити ці сонячні вежі з метою корисного використання технології solar draft, яка працює з використанням гарячого повітря, що посилається через димоход, та приводить турбіну в рух. Вони побудували таку епічну споруду поблизу Мілдура, Вікторія, абсолютно без державної підтримки. 

 

Національний стадіон

Тайвань

 Національний стадіон на енергії сонця в Тайвані – точно одна з найкрутіших споруд в усьому світі.  З висоти пташиного польоту, ця будівля нагадує дракона. Найважливіше, що більшість енергії будівлі походить від сонця. Цей стадіон може приймати приблизно 55000 глядачів.  

 

Cyberture Egg

Індія

 Нема питань, що саме це яйце має бути найкрутішим яйцем на планеті. Ця споруда була побудована як символ початку та кінця життя на землі.  Будівля складається з 13 ярусів, і майже повсюди використовує супер цікаві дизайнерські рішення. Якщо подивитись на споруду, то видно, що будівля не має підпираючих стовпів, щоб утримувати вагу поверхів. Це тому, що саме корпус \скорлупа бере на себе цю роль. Будівля використовує сонячні фотовольтаїчні панелі та вітрові турбіни для виробництва електроенергії. В той же час, вона використовує системи стічних вод, що економить воду для ландшафту та зрошення.

 

Переклад Наталії Денисенко

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів