Компанія Хемпаер навчить утепленню будинків за допомогою конопель

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -
Українська компанія «Хемпаер» запрошує на семінар «Конопляні будинки - справжній тренд екобудівництва».  Компанія  спеціалізується на інноваціях у сфері будівництва та утеплення будинків за допомогою конопель. 

Захід відбудеться 24 лютого з 13:00 до 16:00 за адресою Київ, вул. Фізкультури, 28 (8 поверх).

Основна інновація - розробка на 100% природного сполучного без цементу і токсичних добавок для виробництва енергоефективного конопляного утеплювального матеріалу з негативним вуглецевим слідом.

Розробки «Хемпаер» перемогають на міжнародних конкурсах у сфері зелених інновацій протягом останніх років, в т.ч отримали грант програми Зелені Ваучери від ЄББР. Компанія має досвід реалізованих проектів в України, Польщі, Франції та США. Працюють представництва компанії в США та Україні.


Досвідом екобудівнитва з учасниками семінару поділиться Сергій Коваленков - засновник компанії «Хемпаер». Він постійний запрошений спікер на профільних форумах і конференціях, пов'язаних з «зеленими» інноваціями та будівництвом.

Сергій Коваленков: «За останні пару років інтерес до нашої технології зростає, я представляв наш інноваційний продукт в Австрії, Білорусі, Італії, Японії, Канаді, США. Не пропустіть шанс дізнатися багато цікавого про коноплі та застосування технології в українському екологічному будівництві».

Реєстрація та умови участі у семінарі тут
 
Організатор заходу соціальний проект «Мільйон Дерев», подія в ФБ

Додаткова інформація: 097 665 58 07, 095 488 77 85. 

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів