Німецьким автовиробникам загрожують мільярдні штрафи від Єврокомісії

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

У найближчі тижні Єврокомісія може оштрафувати автомобільних виробників Volkswagen, Daimler і BMW за незаконну змову в сфері технологій, пов'язаних з вихлопними газами, повідомило 8 березня нiмецьке видання Der Spiegel.

Концернам Volkswagen, Daimler і BMW загрожують стягнення в розмірі до одного мільярда євро кожному. Причина - звинувачння у змовi в сферi технологiй, пов'язаних з контролем вихлопних газiв.  

Автоконцерни незаконним чином узгодили розмір бака для AdBlue - рідкого реагенту, що очищає вихлопи дизельних двигунiв. Крім того, компанії домовилися не встановлювати на бензинових двигунах фільтри, за допомогою яких вдалося б скоротити викиди дрібнодисперсних частинок, вказує видання.
Джерело повiдомило, що Daimler і Volkswagen можуть розраховувати на більш м'які штрафи, ніж BMW. Ці концерни під час проведення розслiдування ЄврокомісіЇ самі заявили про вчинення правопорушень. У свою чергу керівництво баварської компанії неодноразово відкидало звинувачення, перш за все ті, які стосуються змови щодо баків AdBlue. 

Згідно з інформацією, наданою Volkswagen контролюючим органам, з початку 1990-х років представники Volkswagen, Audi, Porsche, BMW і Daimler регулярно зустрічалися. У цих зустрічах взяли участь понад 200 фахівців, організованих у більш ніж 60 робочих груп. Таким чином, німецькі автовиробники замінили ринкові механізми конкуренції таємними угодами, повідомив тижневик Der Spiegel.
Джерело DW.com

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів