У Таллінні заборонять використання одноразового пластикового посуду на громадських заходах

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

З 1 жовтня 2019 року на громадських заходах, що проводяться в Таллінні, буде заборонено використовувати для сервірування напоїв і їжі одноразовий посуд і прилади, до складу яких входить пластик.

При цьому дозволяється використовувати посуд і прилади з биоразлагаемого пластика, які піддаються компостування і відповідають стандарту EVS-EN 13432. Організатори заходів зобов'язані забезпечити сортування відходів. У кожному місці збору сміття мають бути контейнери трьох типів: для змішаних побутових відходів, біовідходів і упаковки. На контейнерах має бути чітке маркування. Відповідно до постанови, використання пляшок і банок з позначенням заставної тари на громадських заходах не регулюється.

Віце-мер міста Зюлейха Ізмайлова зазначила, що мета введення обмежень - знизити утворення шкідливих для довкілля відходів з пластика, підвищити свідомість людей і підтримати застосування повторно використовуваного посуду.

Замість одноразового посуду, до складу якої входить пластик, можна буде використовувати посуд і прилади з картону, дерева, бамбука, пальмового листя, цукрової тростини або іншого матеріалу, що можна компостувати. Також можна використовувати звичайний посуд, яка буде видаватися за заставу.

У відповідній постанові Талліннського міського зібрання зазначено, що зміни чинні з 1 жовтня 2019 р.

Джерело: tallinn.ee

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів