У Білій Церкві запрацює завод Plank Electrotechnic, який виготовлятиме електричну фурнітуру

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Сьогодні, 11 квітня у Білій Церкві відбудеться Форум розвитку інноваційних виробництв. Організатори Форуму розвитку інноваційних виробництв - Київський Міжнародний Економічний Форум та Індустріальний парк "Біла Церква". Під час форуму буде урочисте відкриття заводу Plank Electrotechnic та екскурсія до нового заводу BIOPHARMA вартістю 75 млн євро.

Форум відбудеться на території тільки що побудованого заводу Plank Electrotechnic, який виготовлятиме електричну фурнітуру. До цього моменту споживачі мали вибір лише серед китайської та турецької продукції. Plank Electrotechnic створюватиме якісну альтернативу на власному виробництві, що гарантує нижчу ціну у порівнянні із імпортом та взагалі позитивно впливатиме на розвиток внутрішнього ринку з перспективою експорту більш якісної української продукції.

в Індустріальному Парку «Біла Церква» будують виробничий кластер, заводи якого спеціалізуватимуться на продукції з високотехнологічних матеріалів електротехнічного, будівельного та машинобудівельного напрямків.

- Перший етап роботи кластеру - запуск заводу Plank Electrotechnic – першого українського виробника електрофурнітури. 
- На другому етапі буде запущено завод з виробництва методом екструзії армованих труб для водопроводу й опалювальних систем, монтажних коробів та плінтусів різних габаритів. 
- Третій завод виготовлятиме композитну арматуру, профілі та сітки зі скловолокна.

Всі заводи кластера працюватимуть за єдиною технологією контролю якості та конструкторською базою, маючи спільного постачальника матеріалів та сировини

В планах інвестиційної групи UFuture - протягом 3-4 років збільшити виробничий кластер до 20 заводів.

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів