Полтавщина запрошує операторів органічного ринку України і світу на конференцію та День поля

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -Organic Standard Ltd, перший український орган сертифікації органічного виробництва, у співпраці з провідним виробником органічних продуктів Agroecology PE запрошує операторів органічного ринку на  міжнародну конференцію з органічного виробництва та День органічного поля.

Конференція відбудеться 20 червня 2019 р. у Полтавській державній аграрній академії, а День органічного поля буде проведено 21 червня 2019 у с. Михайлики (Шишацький район, Полтавська область).

У перший день пройде Конференція з органічного рослинництва "Кращі європейські практики". Провідні фахівців у галузі органічного виробництва поділяться досвідом з:

  • технології вирощування орних культур і систем обробітку ґрунту
  • використання зеленого гною
  • відбір сільськогосподарських культур та гібридних рослин
  • харчування рослин.


Під час Конференції відбудеться виставка засобів захисту рослин та матеріалів для органічного виробництва
виробництво! Також у Вас буде можливість зустрітися і поспілкуватися з провідними консультантами та експертами з органічного виробництва.

День поля відбудеться в компанії Agroecology PE, компанії з більш ніж 40-річним досвідом у сфері органічного землеробства, 21 червня для учасників конференції продемонструють польове обладнання та результати використання дозволених засобів захисту рослин.

У конференції також візьмуть участь міжнародні експерти з Австрії, Ізраїлю, Молдови, Бразилії та інших країн.
До участі запрошені виробники органічної продукції та інші фермери, зацікавлені в органічному виробництві; постачальники послуг органічного виробництва; виробники засобів захисту рослин; дистриб'юторів техніки.

Реєстрація учасників тут

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів