Пробіг електромобілів - за чисте повітря

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Пробіг електромобілів «Подаруй чисте повітря своїм дітям» - за такою ініціативою виступила компанія «Еко Драйв» спільно з Благодійним фондом «Таблеточки». 1 червня 2019 р., у міжнародний День захисту дітей вулицями Києва відбудеться пробіг електромобілів.

Організатори наголошують, що у більшості міст рівень забруднення атмосферного повітря перевищує рекомендовані ВООЗ
показники якості повітря. До третини всіх випадків смерті від інсульту, раку легень і серцево-судинних захворювань обумовлено забрудненням повітря. Щоб змінити цю ситуацію, необхідні зусилля не тільки держави, наукової спільноти, бізнесу
та громадянського суспільства, а й кожного з нас.

Популяризувати екологічний вид транспорту та боротьбі із забрудненням повітря в Україні та компанія вирішила під час виставки EcoDrive TECH 2019.


«Сьогодні кожен може зробити свій внесок у підтримку тієї справи, яка найбільше його турбує і викликає емпатію. Тепер це не лише привілеї заможних людей, якщо у вас є смартфон - ви можете легко і швидко поділитися своїми коштами. Коли є бажання та можливість допомогти, не слід чекати - варто діяти! Важливий будь який внесок", - пропонують організатори. 

Внесок можна зробити за посиланням:http://super.tabletochki.org/uk/campaigns

Розпочнеться пробіг об 11:00 безкоштовним відвідуванням EcoDrive TECH, яка проходитиме у Міжнародному виставковому центрі та вручення пам’ятних відзнак кожному учаснику та партнеру пробігу. Учасники пробігу матимуть можливість познайомитись з останніми розробками в галузі сервісу електромобілей та отримати безкоштовні
консультації з сервісу та ремонту.

Старт пробігу планується на 12 годину. Маршрут колони електромобілів буде пролягати від Міжнародного виставкового центру, через Русанівську набережну, міст Патона, набережне шосе до моста Метро.

Фінал пробігу о 13:00 - площа на Набережному шосе між мостом Метро та пішохідним мостом. Учасників чекає розіграш цінних призів від компанії «Еко Драйв» та компаній спонсорів пробігу.  Попередня реєстрація обов’язкова.

Джерело: компанія «Еко Драйв»

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів