Vestas отримала найбільше замовлення в Україні на перші в країні турбіни потужністю 4,2 МВт

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -


Один із найбільших у світі виробників вітротурбін компанія Vestas уклала контракт із компанією «Віндкрафт Україна» щодо постачання 39 вітротурбін для нової Мирненської вітроелектростанції загальною потужністю 164 МВт на Херсонщині.

Контракт включає поставку, установку і введення в експлуатацію 39 вітряних турбін V150 потужністю 4,2 МВт кожна, а також 20-річну угоду про обслуговування Active Output Management (AOM 5000). В межах проекту буде реалізовано рішення VestasOnline ® Business SCADA, що дозволяє скоротити час простою турбіни і оптимізувати вироблення енергії.


Нільс де Баар, президент Vestas в Північній і Центральній Європі


«Цим замовленням ми продовжуємо розвивати наше цінне співробітництво з Vindkraft, а також нашу позицію лідера ринку в Україні», - заявляє Нільс де Баар, президент Vestas в Північній і Центральній Європі. «Розгортаючи наші V150-4,2 МВт, ми забезпечуємо найнижчу вартість енергії, створюючи максимальну цінність для бізнес-ситуації нашого клієнта».

«Ми раді продовжити нашу співпрацю з Vestas в Україні. Ми вперше вступили в партнерські відносини з Vestas в 2011 році, і для нашої нової вітряної електростанції Мирненська ВЕС ми знову вибрали Vestas завдяки їх лідерству в вітроенергетиці і нашої впевненості в тому, що у них є необхідні технології, досвід і надійність для розвитку відносно молодого ринку, такого як Україна. Ми сповнені рішучості розробити портфель проектів вітряних електростанцій в Херсоні, щоб сприяти загальному зростанню виробництва відновлюваної і екологічно чистої енергії в Україні», - коментує Карл Стурен, генеральний директор Vindkraft.Генеральний директор ООО «Виндкрафт Украина» Карл Снурен Фото: investigator.org.ua


Поставка турбіни планується почати в третьому кварталі 2019 року. Загалом, станом на кінець 2018 р., компанія Vestas забезпечила постачання в Україну вітротурбін загальною потужністю 300 МВт.


Довідково:
Vestas проектує, виробляє, встановлює і обслуговує вітряні турбіни по всьому світу. Наразі це 102 ГВт вітрових турбін в 80 країнах. Завдяки можливостям збору інтелектуальних даних на вітряних турбіннах потужності понад 87 ГВт для інтерпретації, прогнозування і використання вітрових ресурсів компанія забезпечує кращих в своєму класі вітроенергетичних рішень. Разом з  клієнтами більше 24 500 співробітників  Vestas пропонують світу рішення в області стійкої енергетики.

Загальне фото від Vestas

Джерело: vestas.com

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів