Smart City Форум запрошує на конкурс інноваційних міських рішень

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -
Під час Kyiv Smart City Forum 2019 відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру, де будуть відзначені найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи у 5-ти номінаціях.

Організатори запрошують представників українських міст взяти участь у конкурсі, продемонструвати втілені інноваційні проекти та позмагатися за звання найкращих. Для участі треба до 15 вересня заповнити онлайн-заявку, де вказати про успішні проекти міста, реалізовані протягом року. 
На форумі буде проведено конкурс інноваційних міських рішень. Кваліфіковане журі у складі урбаністів, архітекторів, бізнес-експертів України та світу оцінюватимуть досягнення міст у впровадженні інноваційних рішень та визначать найкращі проекти, громадські та державні ініціативи. Учасник конкурсу самостійно визначає номінацію, в яку подає проект.
Перелік номінацій:
  • Відкрите інноваційне місто
  • Найкраща транспортна модель міста
  • Найкомфортніше місто для життя
  • Місто стартапів
  • Екологічно відповідальне місто
Експертне журі проаналізує усі конкурсні заявки та визначить найуспішніші проекти у своїх номінаціях. Переможці конкурсу будуть нагороджені під час офіційного відкриття Kyiv Smart City Forum 2019.
Дата проведення форуму: 1 жовтня 2019 року 
Місце: КВЦ "Парковий", Паркова дорога, 16а
Довідково:
Українська столиця поки не попадає в сотню найкращіх смарт-міст світу, Києв знаходиться на 111 місті рейтингу.  У 2019 році лідерами визнано Лондон, Нью-Йорк, Амстердам, Париж і Рейк’явік. Про це повідомив Іспанський центр IESE у дослідженні Cities in Motion Index 2019.

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів