Нйбільша морська вітряна електростанція в Скандинавії забезпечить енергією майже півмільона домогосподарств

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Шведська енергетична компанія Vattenfall оголосила про відкриття свого найбільшого вітропарку Horns Rev 3, розташованого в Північному морі біля західного узбережжя Данії.

Вітряна електростанція оснащена 49 вітряними турбінами, кожна з яких важить близько 1500 тонн, і має потужність генерації 407 МВт. Загальна висота турбін MHI Vestas потужністю 8,3 МВт становить 187 метрів.

Станція 3-го покоління буде генерувати достатньо енергії для забезпечення енергією майже 425 000 датських домогосподарств в рік, і це збільшить виробництво енергії в Данії на 12%.

Генеральний директор Vattenfall Магнус Хол сказав: «Horns Rev 3 - це найбільша морська вітряна електростанція в Скандинавії, яка демонструє нашу відданість триваючому переходу Данії на систему відновлюваної енергії.

«Вітряна електростанція є значним внеском в виробничий портфель Vattenfall і просуває нас на крок вперед в наших прагненнях забезпечити життя без копалин в одному поколінні».

Будівельні роботи на майданчику почалися в жовтні 2017 року, а перші турбіни доставили споживачам чисту енергію 23 грудня 2018 року.

Старший віце-президент Vattenfall і керівник підрозділу Business Area Wind Гуннар Греблер сказав: «Минуло менше двох років з моменту створення першого фундаменту до інавгурації Horns Rev 3.

«Це підтверджує позицію Vattenfall як провідного офшорного розробника і нашу прихильність перетворенню офшорного вітру в наріжний камінь майбутньої енергетичної системи без копалин».

Крім того, Vattenfall будує дві морські вітряні електростанції Vesterhav Syd & Nord і Kriegers Flak, які, як очікується, додадуть більше 1,4 ГВт до датської енергетичної системі після завершення.

Джерело: power-technology

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів