Франція оголосила надзвичайний кліматичний стан

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Згідно введеного у дію нового кліматичною закону, в 2022 році у Франції мають закрити останні вугільні електростанції

Марш за клімат у Парижі 8 грудня 2018 року

У Франції набув чинності закон про енергетику і кліматі, який встановлює «екологічний і кліматичний надзвичайний стан» і передбачає заходи по досягненню вуглецевої нейтральності країни до 2050 року.

Відповідно до закону, Франція повинна буде до 2030 року зменшити споживання викопного палива на 40 відсотків (а не на 30, як планувалося раніше). Крім того, в 2022 році в країні повинні бути закриті останні вугільні електростанції. При цьому зменшення сектора атомної енергетики на 50%, раніше заплановане на 2025 рік, перенесено на 2035 рік, зазначає французький мовник RFI.

Закон передбачає активне розширення біогазової енергетики та поступову програму оновлення енергопостачання житлового сектора у Франції. Планується, що в країні буде щорічно проводитися оцінка енергоспоживання житлових приміщень і вартості ремонту тих з них, які споживають занадто багато тепла.

Остаточна редакція кліматичного закону була прийнята Національними зборами 26 вересня, після того, як Міжурядова група експертів зі зміни клімату (МГЕЗК) 8 серпня 2019 року опублікувала звіт про катастрофічні наслідки змін клімату.

Джерело: dw.com

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів