Бізнес для Розумних міст

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -29-31 січня 2019 столичний НСК Олімпійський 
прийматиме Міжнародний ЕКСПО-конгрес «Бізнес для Розумних Міст» (БРМ). Організатори впевнені, що БРМ – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Наразі «Бізнес для Розумних Міст» збирає лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг. Організатори ЕКСПО-Конгресу «Бізнес для розумних міст» – Фонд Розвитку Міст, Ardana Consultants, Академія Публічно-Приватного Партнерства.

 

Основні теми конгресу:

– Участь бізнесу в трансформації міст, зокрема в рамках програм Міжнародних фінансових організацій щодо сприяння перетворенню міст у сталі та розумні та досвіду побудови партнерських відносин між містами та приватним бізнесом. 

– Розумні міста Регіону: досвід та виклики.

Теми сесій: «Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка». Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології «блокчейн», зелену та синю економіку тощо.

Під час конгресу пройде 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам, по дві паралельні конференції кожного дня.
Буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема:

  • розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність; 
  • розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективність; 
  • розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні; 
  • розумний спосіб життя: здоров'я та спорт – як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя; 
  • розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами; 
  • розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі: Віталій Кличко, Київський міський голова, Голова Київської міської державної адміністрації; Степан Кубів, Міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України; Джорді Хереу, Президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011); Карі Айна Ейк, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, Австрія, співзасновник  та координатор  OiER Програми Об'єднаних розумних міст USC (United Smart Cities); Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC World Service 2020; Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур; Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Департаменту економічного розвитку Дубаі (DED), Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.

Мета проведення:

Створити в Україні постійно діючий майданчик для спілкування мерів, представників бізнесу, міжнародних організацій, інноваторів, викладачів і студентів, а також інститутів громадянського суспільства про те, як зробити міста привабливими для проживання та  ведення бізнесу.

Організатори та партнери планують проводити захід щорічно, збиратимуть всіх, хто причетний або цікавиться тематикою міського розвитку. Вони запрошують поділитися досвідом реалізації успішних проектів у цій сфері, познайомитися з новими ідеями та підходами до побудови сучасних міст.

На виставковому майданчику ЕКСПО-Конгресу міста та бізнес компанії поділяться своїми досягненнями і презентують свої проекти, а учасники заходу зможуть поспілкуватися з провідними міжнародними експертами в сфері міського розвитку в неформальній обстановці.

Довідково: Основний організатор – Фонд Розвитку Міст. Головна мета діяльності фонду – допомога українським містам у досягненні цілей сталого розвитку. Фонд працює у Києві та інших містах України. Сприяє впровадженню сучасних світових стандартів у розвитку економіки, соціальної сфери, транспортної, інженерної та безпекової інфраструктури із збереженням природного та культурного надбання.

Більше інформації про БРМ тут

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів