На Херсонщині збудують парк з 67 вітроустановок

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Норвезька енергетична компанія NBT, французька нафтогазова компанія Total Eren  та ЄБРР у Давосі уклали угоду щодо проекту вітрової енергетики "Сиваш". Херсонській області планують встановити 67 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт.

Угоду підписали 23 січня 2019 року, в Давосі під час під час Економічного форуму. Подія відбулась в Українському домі перед засіданням Національної інвестиційної ради у присутності президента Петра Порошенка, підписали керівник Total-Eren Давід Корчіа, керівник NBT Жоар Вікен та віце-президент ЄБРР Алан Пілу.

Французька Total Eren є незалежним виробником електроенергії, який розробляє, фінансує, інвестує, будує та експлуатує електростанції з відновлюваних джерел енергії у довгостроковій перспективі на глобальному рівні.

DW повідомляє, що NBT у квітні 2018 року купила ТОВ "Сивашенергопром", яке оперує вітропарком потужністю близько 3 МВт. Для реалізації цього будівництва у листопаді 2018 року ЄБРР схвалив виділення кредиту "Сивашенергопрому" на суму до 150 мільйонів євро. Обсяг інвестицій, передбачений договором, становить близько 450 мільйонів доларів США.

Вітрогнератори будуть розміщені вздовж північного узбережжя озера Сиваш. 

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів