Німеччина виробила більше 50% електроенергії з ВДЕ у березні

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

У березні 2019 року Німеччина виробила 54,5% електроенергії з відновлюваних джерел енергії в березні 2019 року. Про це заявили спеціалісти Інституту сонячних енергетичних систем ім. Фраунгофера.

Дані інституту показують, що вітрогенерація виробила 34,4% від загального обсягу енергії, сонячна енергія - 7,3%, а решта 12,8% - гідроенергетика та біомаса.

Естер Фрей, директор з енергетики Germany Trade and Invest, підкреслила значущість цього факту. «Це показує, що німецькі інвестиції в поновлювані джерела енергії змінюють спосіб, яким країна отримає свою енергію в майбутньому», - додала вона.

Німеччина неухильно додає відновлювані джерела енергії в свою генерацію. Це частина курсу Energiewende - Енергетичного переходу. Компанія планує забезпечити низьковуглецеве без'ядерний майбутнє та швидке встановлення як на суші, так і на морі вітрових та сонячних батарей.

Однак, не зважаючи на приріст відновлюваних джерел енергії, викиди вуглецю в країні не скоротилися, оскільки їй доводиться спалювати більше вугілля, ніж будь-коли, щоб зберегти стабільність енергосистеми після закриття своїх ядерних блоків в 2011 році у відповідь на катастрофу на Фукушіма.

Енергетичну карту Німеччини представлено тут 

Джерело: renewableenergyworld.com

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів