InStrum Fest Zalischyky - джерело розвитку Заліщиків та Буковини

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Фото з відкритих джерел - сайт Ukraine is 

17-18 серпня Заліщики запрошують мешканців та гостей міста на InStrum Fest. На фестивалі сучасної інструментальної, симфонічної музики та мистецтва звучатиме класична музика, симфо- та поп-рок.

Мету фестивалю - промоція туристичного потенціалу популяризацію сучасного культурного продукту. Основна задача організаторів - промоція туристичного потенціалу, відновлення Заліщиків в якості унікального європейського курорту, відродження вже існуючого потенціалу у інноваційному сучасному контексті.

Для регіону також дуже важлива протидія запланованому будівництву ГЕС та підтримка зеленої енергетики. На фестивалі проводуть навчальні заходи у підтримку цього пітання. Планується історичний воркшоп; квест по знаковим місцям міста; парад корблів, катерів, парусників.  

Ще декілька десятиліть тому Заліщики були одним із ключових європейських туристичних центрів, в якому досі відчувається міцний багатокультурний вплив Польщі, Австро-Угорщини, Литви, до Другої світової війни більшість місцевих була єврейського походження.

Стара поштівка з видом міського пляжу, фото з сайту castles.com.ua

Заліщики розташовані за 50 км від Чернівців, 120 км від Кам'янець-Подільського, 125 км від Тернополя. Цього року фестиваль заплановано на активні вихідні. Розвиток нової дестинації дає можливість більш рівномірно спрямувати туристичний потік на території країни. Фестиваль InStrum Fest Zalischyky має повернути місту та регіону гідний статус на туристичній мапі України та світових культурних подій.

Головні виконавці фестивалю:

- Оркестр Євгена Хмари, піаніста-віртуоза, володаря статусу Yamaha Artist, Марта Адамчук в дуеті з Євгеном Хмарою (18 серпня),

- Симфонічно-роковий оркестр Brevis (17 серпня),

- RADZ - інструментальний гурт із Дніпра (17 серпня),

- ROCKOKO – інструментальний гурт, що відносить себе до жанру симфонічного року, симфотроніки (18 серпня),

- Єгор Грушин - львівський композитор і піаніст, що створює та виконує музику у стилі "неокласика" (18 серпня),

- DrumArt – багатогранний проект напрямку барабанного мистецтва, маршових барабанів,

- Double Blast - чортківській кавер дует, що поєднує класичну музику та поп-рок (17 серпня).

Окрім музичної програми запланнована зона з інтерактивом для гостей: фотозона, майстер-класи, ігри, зона відпочинку, літературний майданчик. Особливий акцент на розвитку туристичного потенціалу місцевості та її промоції, відвідувачам пропонується не тільки культурний, але й привабливий для подорожей контент: сплави по Дністру, відвідування печер, екскурсії.

Подорожі новими місцями України та сприяння розвитку культури - найцінніший внесок у своє майбутнє та майбутнє країни, який може зробити кожен громадянин. Запрошуємо Вас на InStrum Fest Zalischyky у якості гостя та продовжуємо пошук талантів!


Програма фестивалю тут

Джерело instrumfest.com.ua

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів