Організатори запрошують на щорічну конференцію з енергоефективності у компаніях

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» та уряду Німеччини у м. Києві запрошує на щорічну подію власників, директорів та головних енергетиків підприємств – конференцію «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення».


На конференції обговорять найкращі українські та світові практики з енергомодернізації, які допомагають компаніям економити. Проведення енергоаудитів, робота навчальних мереж енергоефективності (LEEN), реальні кейси компаній, які вже провели аудит та проводять модернізацію – далеко не повний список питань, що будуть розглянуті на цьому заході.

Запрошуються власники та управителі підприємств, які хочуть:
– зменшити витрати на тепло та електроенергію на своєму підприємстві;
– дізнатись, як це роблять колеги з інших компаній відповідної галузі;
– почути про сучасні світові енергоефективні технології для бізнесу та поспілкуватись із фахівцями, які займаються цією справою.

Щорічна конференція «Енергоефективність у компаніях:можливості та рішення» відбудеться 27 листопада 2019 року, з 9:30 до 16:00 у м. Київ, Radisson Blu Hotel (вул. Ярославів Вал, 22).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Форма для реєстрації за посиланням http://bit.ly/34Hb2jE

На конференції відбудеться якісний нетворкінг з ключовими представниками влади сфери, кращими міжнародними експертами, фахівцями, які відповідають за енергоефективність підприємств.

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів