У США виготовляють збірні автономні будинки, які повністю відключені від мережі

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -Будинки в Двеле тепер будуть оснащені новою тепловою системою, сонячною батареєю і системою резервного акумулятора.


Компанія з Сан-Дієго оголосила, що переходить на будівництво тільки автономних будинків.
Dvele розробив нову оболонку будівлі з тепловим бар'єром, який гарантує, що будь-який опалення або охолодження, вироблене в будинку, залишиться в будинку.

Компанія стверджує, що її автономні будинки зараз використовують на 84% менше енергії на квадратний фут, ніж традиційно побудовані будинок. Це означає, що робота повністю на сонячній енергії реально досяжна. Всі нові будинки Dvele будуть оснащені сонячними батареями і резервною батареєю для зберігання додаткової енергії.


Можливість роботи поза мережею - це можливість для Dvele виділитися серед зростаючого ринку збірної промисловості і випередити місцеві правила. У Каліфорнії, яка ще не звикла до масових відключень електроенергії, в 2018 році був прийнятий державний будівельний кодекс. Згідно з його правилами всі нові будинки, починаючи з 2020 року, повинні мати сонячну батарею на даху. Це перше правило такого роду в країні.


Dvele недавно продемонструвала свою першу модель з автономним живленням в Вентурі, штат Каліфорнія.

Джерело: Сurbed

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів