Нова програма НЕФКО та Укрексімбанк з фінансування зелених проєктів

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

24 березня Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та державне АТ Укрексімбанк  повідомили про підписання кредитної угоди. Мета − започаткування нової «зеленої» програми, спрямованої на підтримку реалізації проектів відновлюваної енергії та енергоефективності в Україні.

Програма розрахована на 5 років та передбачає фінансування малих та середніх проектів з відновлювальної енергії та енергоефективності, що реалізовуються українськими компаніями. Бюджет проекту становить понад 10 мільйонів євро. НЕФКО виділила на реалізацію даної програми кредит в 5 мільйонів євро.

НЕФКО співпрацює з Укрексімбанком з 2014 року у адміністративних питаннях, що пов’язані з малими енергозберігаючими проектами. Ці проекти впроваджено разом з муніципалітетами по всій Україні.

 Починаючи з 2008 року, НЕФКО фінансує кілька банківських кредитів та програм, які підтримують реалізацію «зелених» проектів приватним сектором, в основному, в сфері енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії. На даний час в Україні НЕФКО надає кредитне фінансування за двома програмами, в рамках яких український банк пропонує своїм клієнтам кредити, що підтримують перехід до «зеленої» економіки в країні.

 

Про Укрексімбанк

АТ «Укрексімбанк» знаходиться у державній власності, має 22 філії та 38 відділень по всій України. Однією з основних місій Укрексімбанку є реалізація програм енергоефективності. Більше інформації можна знайти за посиланням www.eximb.com

Про NEFCO

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) − це міжнародна фінансова організація (МФО), заснована в 1990 році урядами п'яти Північних країн: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції з метою отримання позитивного впливу на клімат та навколишнє середовище економічно ефективним шляхом. Зосереджуючись на малих і середніх проектах із суттєвими результатом, НЕФКО надає значний обсяг додаткових ресурсів урядам, співфінансуючим організаціям та клієнтам. НЕФКО профінансувала більш ніж 1400 проектів приватного та державного секторів різних галузей у 80 країнах, надаючи пріоритетне значення проектам у Східній Європі Головний офіс НЕФКО знаходиться в м. Гельсінкі, Фінляндія. Дізнатися більше можна за посиланням www.nefco.org

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів