Залізнична компанія Франції купує 40 МВт сонячної електроенергії

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Національна залізнична компанія SNCF підтвердила свою прихильність переходу на поновлювані енергоносії.

Залізничний оператор SNCF закупає 40 МВт електроенергії у компанії PPA. Очікують, що угода про покупку електроенергії терміном від 15 до 20 років забезпечить близько 2% споживання електроенергії всіма пасажирськими поїздами.

В минулому році група вже підписала свою найбільшу корпоративну угоду про закупівлю екологічно чистої електроенергії. Мова про купівлюпротягом 25 років 143 МВт потужностей сонячної електроенергії у вітчизняного виробника поновлюваних джерел енергії Voltalia. Залізнична компанія заявила, що планує підписати шість-сім подібних контрактів впродовж наступних трьох років.

Також залізниця SNCF просувається до цілей у 1000 МВт. Вона заключила корпоративний контракт у 40 МВт на 15-20 років ще з однією французькою компанією з виробництва поновлюваної енергії - RES. Очікується, що угода забезпечить близько 2% електроенергії, споживаної дочірнім залізничним концерном SNCF Voyageurs.  Материнська компанія має намір забезпечити 40-50% енергії, необхідної для живлення своїх пасажирських поїздів з поновлюваних джерел, до 2025 року.

Крістоф Фаніше, голова і виконавчий директор SNCF Voyageurs, сказав: «Компанії по забезпеченню чистої енергії - частина планів залізничників групи SNCF. Ми пропагуємо стійку мобільність завдяки чистішим поїздам. Пишаємося тим, що внесли цим контрактом вклад у створення додаткових фотоелектричних сонячних станцій у Франції. Це сприяє енергетичному переходу французької енергосистеми».

Залізнична група заявила, що операції з купівлі електроенергії дозволять виробляти сонячну енергію в 40 МВт в Альпах Верхнього Провансу вже у 2021-2023 роках.

Виконавчий директор RES Себастьєн Дюбуа додав: «Ця угода ще раз демонструє привабливість і конкурентоспроможність сонячної енергії у Франції. Підписання цієї угоди PPA - додатковий крок в майбутнє, де кожен матиме доступ до низьковуглецевої і доступної енергії. Підписання з SNCF Energie є першим для ВДЕ у Франції і, ми сподіваємося, буде початком довгої серії».

Джерело 

Фото Didier Duforest / Wikimedia Commons / https: //bit.ly/3deR6bE

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів