Кількість пунктів зарядки електромобілів в Німеччині збільшилась на 10% за три місяці

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Число точок зарядки для електромобілів в Німеччині збільшилася більш ніж на 10% за останні три місяці, повідомляє агенство Рейтер. Зараз кількість точок зарядки досягла 39 538, повідомили в асоціації енергетичної галузі BDEW.

Політики найбільшої економіки Європи прагнуть скоротити викиди від транспорту за рахунок розширення використання електромобілів. Усунення побоювань водіїв з приводу того, де вони можуть отримати заряд, вважається життєво важливим для заохочення більш широкого використання.

Bundesverband der Energie- und Wasserwirtschaft (BDEW) - німецька організація бізнесу з питань енергетики та води. BDEW впливає на німецьку енергетичну політику і є прихильником дизайну вільного ринку. Штаб-квартира організації знаходиться в Берліні.

У BDEW вважають, що зусилля уряду щодо збільшення попиту на електромобілі і обладнання приносять свої плоди - «Розширення громадських пунктів зарядки не слабшає».

Дані BDEW показали, що кожна сьома з 3788 точок зарядки, доданих з грудня, була пристроями швидкої зарядки, що в даний час складає близько 10% від загальної кількості по країні.

За словами BDEW, збільшення кількості точок підзарядки знизить стурбованість громадськості з приводу використання електромобілів, хоча 90% зарядки проводилося у будинку та на робочому місці.

У аналізі говориться, що національна мета - 1 мільйон точок зарядки до 2030 року, можливо, не буде досягнута, але ця кількість може бути зайвою, якщо в розгортання буде включено досить точок швидкої зарядки.

Якщо оцінювати поширення електромобільності з регіональної точки зору, то Мюнхен займає перше місце в рейтингу міст станом на січень 2020 року, за ним Гамбург і Берлін. Якщо порівнювати федеральні землі, Баварія далеко попереду. Баден-Вюртемберг і Північний Рейн-Вестфалия йдуть за другим і третім місцем.

У листопаді 2020 року Німеччина запустила програму на 3 мільярди євро (3,6 мільярда доларів), щоб продовжити споживчі знижки на покупку електромобілів і зарядних пристроїв, а також підтримати програми з утилізації старих автомобілів та інвестування в інновації.

Асоціація повідомляє, що кількість заявок на отримання субсидій для установки приватних настінних боксів зросла до 300 тисяч.

Фото з сайту bdew.de

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів