У Вінниці відкрили завод з виробництва сонячних панелей

Повернутися в розділ НОВИНИ
Поділитися з друзями -

Відкриття вітчизняного заводу з виробництва сонячних панелей у Вінниці – ще одна інвестиція в «зелену» енергетику та економіку країни

У Вінниці введено в експлуатацію першу чергу заводу з виробництва сонячних панелей «KNESS PV».

Площа виробничих потужностей першої черги підприємства складає 6600 м2. Річна потужність складає 200 МВт. Загальний розмір інвестицій становить 5 млн євро.

Реалізація другої черги запланована до кінця цього року. В цілому підприємство матиме потужність 400 МВт.

Новий завод виготовлятиме сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій. Номінальна потужність панелей від 270 до 370 Вт, що відповідає найвищим технологічним вимогам сучасних виробників обладнання для виготовлення сонячних модулів.

Відповідність даних сонячних панелей найсучаснішим світовим критеріям якості дає можливість їх реалізації як безпосередньо в Україні, так і в інших країнах Європи та світу.

«Це наймасштабніший завод в Україні з виробництва сонячних панелей. Це сигнал для усіх гравців на ринку, що Україна не лише впроваджує "зелені" проекти, а й розвиває промислові виробництва, зокрема, у сонячній енергетиці, і може скласти гідну конкуренцію», - зазначив Валерій Коцюба, начальник Управління інвестиційної діяльності у відновлюваній енергетиці Держенергоефективності.

В. Коцюба нагадав, що за останні 4 роки залучено 1,7 млрд євро інвестицій у відновлювану енергетику України. З них 1,2 млрд євро - в електроенергетику і 500 млн євро - в генерацію тепла з альтернативних видів палива. "Ці показники - це приклад того, що інвестори активізувалися і їх цікавить український ринок, українське обладнання, яке, я сподіваюся, буде конкурувати із наймасштабнішими виробниками світу", - повідомив В. Коцюба.

Джерело: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ

Skachgroup - розробка і супровід інтернет-проектів